NASZA OFERTA

KS

 

Oferujemy przygotowanie infrastruktury technicznej i wdrożenia systemów medycznych Ks-Somed i Ks-PPS.

GO

NASZA OFERTA

NFZ

 

Proponujemy pełne prowadzenie i wsparcie w zakresie rozliczeń NFZ w programach Ks-Somed i Ks-pps.

GO

Header

systemy dla medycynySystemy informatyczne firmy Kamsoft S.A. to uznane rozwiązania dla branży medycznej.
Dzięki wieloletniemu doświadczeniu producenta, oprogramowanie Kamsoft  jest optymalnie dostosowane do potrzeb zarówno rozbudowanych placówek medycznych (Ks-Somed), jak indywidualnych praktyk lekarskich (Ks-PPS).
Dodatkowym argumentem, przemawiającym za wyborem rozwiązań tej firmy, jest  ich ścisła integracja  z systemami informatycznymi Narodowego Funduszu Zdrowia.  O sukcesie informatyzacji decyduje wiele drobnych szczegółów, które w całości składają się na późniejsze zadowolenie użytkowników. W tej kwestii decydujące znaczenie ma sam proces wdrożenia i wiedza użytkowników przyszłego systemu.  Należy także pamiętać o planach rozwoju firmy medycznej, aby właściwie uwzględnić przyszłe perspektywy rozbudowy rozwiązań informatycznych i ich integrację. SysMed dla swoich Klientów świadczy usługi doradcze i pomaga w przejściu procesu informatyzacji przychodni i gabinetów lekarskich. Nasze wsparcie obejmuje:

  • Doradztwo przy wyborze medycznego systemu informatycznego,

  • Opracowanie dokumentacji konkursowej dla NFZ

  • Nadzór i realizację prac wdrożeniowych oprogramowania Kamsoft

  • Uruchomienie i testy programu Ks-Somed i Ks-PPS

  • Szkolenia pracowników z obsługi Kamsoft i systemów NFZ

  • Nadzór techniczny nad systemem medycznym

  • Opiekę merytoryczną nad procesem rozliczeń z Narodowym Funduszem Zdrowia
Rozliczenia_nfz

Rozliczenia NFZ

Szybkość zmian prawnych w tej dziedzinie sprawia, że nawet doświadczeni świadczeniodawcy mają problemy z dostosowaniem się do bieżących wymagań formalno-prawnych.

czytaj

Szkolenia

Szkolenia

Zakres szkoleń dotyczy wszystkich poziomów operacyjnych wykorzystania w pracy programów medycznych. Dla każdej docelowej grupy szkoleniowej opracowujemy indywidualne instrukcje.

czytaj

wdrożenia

Wdrożenia i serwis

Nasza oferta obejmuje wszystkie etapy przyszłej współpracy, od doradztwa, przez wdrożenie i szkolenie, aż do stałej opieki serwisowej i nadzoru nad rozliczeniami z NFZ. Posiadamy certyfikat Oracle.

czytaj