NASZA OFERTA

KS

 

Oferujemy przygotowanie infrastruktury technicznej i wdrożenia systemów medycznych Ks-Somed i Ks-PPS.

GO

NASZA OFERTA

NFZ

 

Proponujemy pełne prowadzenie i wsparcie w zakresie rozliczeń NFZ w programach Ks-Somed i Ks-pps.

GO

Header

Rozwiązania firmy Oracle.

Firma Oracle jest wiodącym światowym producentem i dostawcą systemów baz danych. Oracle to synonim niezawodności i najwyższej jakości rozwiązań w technologii przetwarzania dużych ilości danych.

Praktycznie w każdej dziedzinie zaawansowanych technologii informatycznych, wykorzystywane są systemy baz danych, które współpracują z oprogramowaniem różnych specjalizacji i zastosowań. Systemy w medycynie także przetwarzają dane, które mają szczególnie wysokie wymagania w zakresie bezpieczeństwa. Postęp i rozwój w zakresie przetwarzania informacji sprawia, że rozwiązania technologiczne stają się coraz bardziej zaawansowane. Jako certyfikowany developer firmy Oracle możemy zagwarantować naszym Klientom profesjonalne i bezpieczne rozwiązania w tej dziedzinie.

Rozliczenia_nfz

Rozliczenia NFZ

Szybkość zmian prawnych w tej dziedzinie sprawia, że nawet doświadczeni świadczeniodawcy mają problemy z dostosowaniem się do bieżących wymagań formalno-prawnych.

czytaj

Szkolenia

Szkolenia

Zakres szkoleń dotyczy wszystkich poziomów operacyjnych wykorzystania w pracy programów medycznych. Dla każdej docelowej grupy szkoleniowej opracowujemy indywidualne instrukcje.

czytaj

wdrożenia

Wdrożenia i serwis

Nasza oferta obejmuje wszystkie etapy przyszłej współpracy, od doradztwa, przez wdrożenie i szkolenie, aż do stałej opieki serwisowej i nadzoru nad rozliczeniami z NFZ. Posiadamy certyfikat Oracle.

czytaj