NASZA OFERTA

KS

 

Oferujemy przygotowanie infrastruktury technicznej i wdrożenia systemów medycznych Ks-Somed i Ks-PPS.

GO

NASZA OFERTA

NFZ

 

Proponujemy pełne prowadzenie i wsparcie w zakresie rozliczeń NFZ w programach Ks-Somed i Ks-pps.

GO

Header

Oracle w systemach firmy Kamsoft S.A.


Najwyższą niezawodność i skalowalność systemu medycznego uzyskacie Państwo łącząc oprogramowanie medyczne z systemem baz danych firmy Oracle. Przyrost ilości danych w placówkach medycznych, oraz nowe wymagania, związane z ich przetwarzaniem, takie jak: elektroniczna dokumentacja medyczna, e-recepty, e-skierowania, stawiają nowe wyzwania. W codziennej pracy informatyczny system wspomagania pracy przychodni musi działać niezawodnie. Często, podmioty medyczne posiadają kilka miejsc udzielania świadczeń. Wszystko to razem, sprawia że wymagania wobec systemów  informatycznych, muszą spełniać najwyższe normy niezawodności i bezpieczeństwa. Wykorzystanie do tego celu rozwiązań firmy Oracle przynosi wymierne efekty w postaci skrócenia czasu dostępu do danych, oraz niezawodności pracy w warunkach sieciowych. Oracle oferuje darmowe rozwiązanie, takie jak wersja RDBMS XE, która zapewnia możliwość wykorzystania blisko 11 GB danych. Jest to znakomite rozwiązanie na początek a przejście na komercyjną wersję bazy danych jest proste i szybkie.

Dodatkowo firma Kamsoft S.A. oferuje licencje Oracle do wykorzystania tylko z produktami Kamsoft w bardzo atrakcyjnych cenach.

 

Programowanie baz danych Oracle.

Proponujemy Państwu wykonanie prac programistycznych i indywidualne rozwiązania, pozwalające wykorzystać możliwości baz danych Oracle w celu opracowania dowolnych raportów i aplikacji działających w sieci komputerowej Państwa placówki/firmy.
Posiadamy certyfikację firmy Oracle w zakresie programowania baz danych w PL/SQL.
Wykonujemy prace na zlecenie firm. Zapraszamy do współpracy zainteresowane podmioty.


Na Państwa życzenie przygotujemy szczegółową ofertę cenową wybranego rozwiązania i wdrożymy ją w wybranej placówce.

Zapraszamy do współpracy!

Rozliczenia_nfz

Rozliczenia NFZ

Szybkość zmian prawnych w tej dziedzinie sprawia, że nawet doświadczeni świadczeniodawcy mają problemy z dostosowaniem się do bieżących wymagań formalno-prawnych.

czytaj

Szkolenia

Szkolenia

Zakres szkoleń dotyczy wszystkich poziomów operacyjnych wykorzystania w pracy programów medycznych. Dla każdej docelowej grupy szkoleniowej opracowujemy indywidualne instrukcje.

czytaj

wdrożenia

Wdrożenia i serwis

Nasza oferta obejmuje wszystkie etapy przyszłej współpracy, od doradztwa, przez wdrożenie i szkolenie, aż do stałej opieki serwisowej i nadzoru nad rozliczeniami z NFZ. Posiadamy certyfikat Oracle.

czytaj