NASZA OFERTA

KS

 

Oferujemy przygotowanie infrastruktury technicznej i wdrożenia systemów medycznych Ks-Somed i Ks-PPS.

GO

NASZA OFERTA

NFZ

 

Proponujemy pełne prowadzenie i wsparcie w zakresie rozliczeń NFZ w programach Ks-Somed i Ks-pps.

GO

Header

ESET Smart Security

ess 

 

Kompletna ochrona komputera

Skuteczność potwierdzona w testach

 

KORZYSTAJ Z INTERNETU BEZ OBAW O SWOJE BEZPIECZEŃSTWO

 

ESET Smart Security zapewni Ci wielowarstwową ochronę podczas korzystania z Internetu. Zaufaj sprawdzonym i nagradzanym od lat technologiom.

 

Antywirus i antyspyware zabezpieczą Cię przed różnego typu zagrożeniami komputerowymi, zarówno znanymi, jak i dotąd niezidentyfikowanymi. Ochronę rozbudowuje antyphishing, zabezpieczający przed stronami wyłudzającymi dane. Całość uzupełnia ochrona przed botnetami.

fituresAntywirus
Antyspyware
Anti-Theft
Antiphishing
ESET LiveGrid
Zapora osobista (Firewall)
Moduł Antyspamowy
Kontrola rodzicielska
Skaner Facebooka i Twittera
Blokada programów typu exploit
Ochrona przed botnetami
Zaawansowany skaner pamięci
Kontrola nośników wymiennyc
Ochrona przed lukami w protokołach sieciowych

 

 

ROZBUDOWANA OCHRONA NAWET PRZED NAJBARDZIEJ SKOMPLIKOWANYMI ZAGROŻENIAMI

 

Kupujesz online? Sprawdzasz najświeższe wiadomości w sieci? Dzięki antywirusowi ESET możesz robić to bez obaw o infekcje złośliwym wirusem. Funkcja ochrony przed phishingiem zapewni ochronę przed stronami próbującymi wyłudzić dane.

 

Dzięki technologiom - Ochrony przed botnetami, Blokadzie programów typu exploit oraz Zaawansowanemu skanerowi pamięci, ESET Smart Security eliminuje zagrożenia, które potrafią unikać wykrycia przez tradycyjne programy antywirusowe.

 

 

TWÓJ LAPTOP WYMAGA SOLIDNEGO ZABEZPIECZENIA ESET ANTI-THEFT

laptop

 

 Zabezpiecz swój komputer na wypadek kradzieży lub zgubienia - korzystaj z  Anti-Theft.

 

 W razie kradzieży lub zgubienia śledź i lokalizuj swój utracony sprzęt. Dokumentuj   aktywność „znalazcy” i zachęć go   stosowną wiadomością do zwrotu Twojej własności.

 

 

 

 

 

 

ROZSZERZ OCHRONĘ SWOJEJ PRYWATNOŚCI ZE SKANEREM FACEBOOKA I  TWITTERA

social

 

 Zadbaj o swoje bezpieczeństwo podczas korzystania z portali społecznościowych.  Sprawdź, które informacje publikowane w sieci mogą być widoczne dla wszystkich internautów, a które wyłącznie dla wąskiego grona Twoich znajomych.

 

Chroń profil na Facebooku przed zagrożeniami, ukrywającymi się w materiałach publikowanych na profilach Twoich przyjaciół.

 

Zabezpiecz profil na Twitterze przed dodaniem wpisów, zawierających odnośniki do stron ze złośliwą zawartością.

 

 fullpower

WIĘCEJ FUNKCJI, WIĘCEJ MOŻLIWOŚCI

 

Zabezpiecz swoje prywatne dane

 

Chroń numery swoich kart kredytowych oraz loginy i hasła do rachunków bankowych przed próbą wyłudzenia przez pułapki phishingowe, dzięki funkcji Antyphishing. Zapobiegaj nieautoryzowanym próbom kopiowania Twoich prywatnych danych, dzięki Kontroli nośników wymiennych.

 

Dbaj o bezpieczeństwo Twoich dzieci w Internecie

 

Chroń swoje pociechy przed nieodpowiednimi treściami w sieci. Określ, które z ponad 20 kategorii tematycznych mają być dla nich niedostępne w Internecie.

 

Ciesz się niezmienioną wydajnością komputera

 

Graj, pracuj i korzystaj z sieci bez denerwujących spowolnień. ESET NOD32 Antivirus działa niezauważalnie dla Ciebie i Twojego komputera, pozostawiając wolne zasoby dla innych programów, z których korzystasz na co dzień.

 

Zainstaluj i zapomnij lub skonfiguruj według potrzeb

 

Korzystaj z pełnej ochrony tuż po zakończeniu instalacji programu lub dopasuj poziom ochrony do własnych potrzeb - skorzystaj z ponad 150 ustawień zaawansowanych

 

 

TECHNOLOGIE ESET, KTÓRE PRACUJĄ DLA CIEBIE

 

Ochrona przed botnetami NOWOŚĆ

 

Zabezpiecza przed zagrożeniami, które bez wiedzy i zgody użytkownika przyłączają komputer do tzw. sieci botnet – sieci komputerów, które wykonują polecenia cyberprzestępcy, m.in. masowo wysyłają spam lub atakują serwery banków.

 

Blokada programów typu exploit NOWA WERSJA

 

Blokuje zagrożenia i ataki, które skutecznie unikają wykrycia przez tradycyjne aplikacje antywirusowe. Eliminuje zagrożenia blokujące komputer i wyłudzające okup. Chroni przed atakami, wykorzystującymi luki w przeglądarkach internetowych, czytnikach PDF czy aplikacji Java.

 

Zaawansowany skaner pamięci

 

Rozbudowuje dotychczasową ochronę antywirusową o skuteczne zabezpieczenie przed skomplikowanymi zagrożeniami, wielokrotnie spakowanymi lub zaszyfrowanymi.

Rozliczenia_nfz

Rozliczenia NFZ

Szybkość zmian prawnych w tej dziedzinie sprawia, że nawet doświadczeni świadczeniodawcy mają problemy z dostosowaniem się do bieżących wymagań formalno-prawnych.

czytaj

Szkolenia

Szkolenia

Zakres szkoleń dotyczy wszystkich poziomów operacyjnych wykorzystania w pracy programów medycznych. Dla każdej docelowej grupy szkoleniowej opracowujemy indywidualne instrukcje.

czytaj

wdrożenia

Wdrożenia i serwis

Nasza oferta obejmuje wszystkie etapy przyszłej współpracy, od doradztwa, przez wdrożenie i szkolenie, aż do stałej opieki serwisowej i nadzoru nad rozliczeniami z NFZ. Posiadamy certyfikat Oracle.

czytaj