NASZA OFERTA

KS

 

Oferujemy przygotowanie infrastruktury technicznej i wdrożenia systemów medycznych Ks-Somed i Ks-PPS.

GO

NASZA OFERTA

NFZ

 

Proponujemy pełne prowadzenie i wsparcie w zakresie rozliczeń NFZ w programach Ks-Somed i Ks-pps.

GO

Header

UMOWY NFZ: KONTRAKTOWANIE I ANEKSOWANIE

 

Nowe zarządzenia NFZ, ustawy i poprawki do nich opracowane przez Ministerstwo Zdrowia. Drobna zmiana i dodanie jednego paragrafu potrafi zdezorganizować pracę nawet sprawnie działającej przychodni. Kto ma czas na analizowanie wszystkich zmian prawnych w każdym zakresie prowadzonej działalności medycznej? My to robimy na co dzień! Już na etapie konsultacji społecznych wiemy, co czeka naszych klientów i pracujemy nad ominięciem tych raf.  Często jedna wypowiedź wiceministra może sugerować dalszy rozwój wypadków.

Jeżeli planują Państwo przygotowania do kontraktowania umowy z NFZ lub jej aneksowania, warto zlecić to tym, którzy robią to zawodowo. Przeprowadzamy inwentaryzację urządzeń medycznych, sprawdzamy zgodność z wymogami NFZ, aktualizujemy potencjał w NFZ i opracowujemy pełną dokumentację konkursową. Analizujemy księgi rejestrowe podmiotów medycznych pod kątem zgodności z wymaganiami NFZ. Prowadzisz ISPL? Tu także wiele się zmienia.

Zadzwoń i przekonaj się sam, że warto!

Rozliczenia_nfz

Rozliczenia NFZ

Szybkość zmian prawnych w tej dziedzinie sprawia, że nawet doświadczeni świadczeniodawcy mają problemy z dostosowaniem się do bieżących wymagań formalno-prawnych.

czytaj

Szkolenia

Szkolenia

Zakres szkoleń dotyczy wszystkich poziomów operacyjnych wykorzystania w pracy programów medycznych. Dla każdej docelowej grupy szkoleniowej opracowujemy indywidualne instrukcje.

czytaj

wdrożenia

Wdrożenia i serwis

Nasza oferta obejmuje wszystkie etapy przyszłej współpracy, od doradztwa, przez wdrożenie i szkolenie, aż do stałej opieki serwisowej i nadzoru nad rozliczeniami z NFZ. Posiadamy certyfikat Oracle.

czytaj