NASZA OFERTA

KS

 

Oferujemy przygotowanie infrastruktury technicznej i wdrożenia systemów medycznych Ks-Somed i Ks-PPS.

GO

NASZA OFERTA

NFZ

 

Proponujemy pełne prowadzenie i wsparcie w zakresie rozliczeń NFZ w programach Ks-Somed i Ks-pps.

GO

Header

szkolenia kamsoft

 

Oferujemy indywidualne szkolenia w zakresie pracy z systemami Ks-Somed i Ks-PPS.

 

Zakres szkoleń dotyczy wszystkich poziomów operacyjnych wykorzystania w pracy programów medycznych. Dla każdej docelowej grupy szkoleniowej opracowujemy indywidualne instrukcje, przygotowujemy testowe wersje oprogramowania i prezentujemy tajniki pracy. Każda grupa użytkowników ma inne wymagania, więc przedstawiamy Państwu cechy systemów dla osób z rejestracji, personelu medycznego, kierownictwa i administratorów, ale także osób odpowiedzialnych za rozliczenia z NFZ. Dodatkowo po zakończonym szkoleniu proponujemy nadzór autorski, czyli wsparcie merytoryczne na początku pracy. Oferujemy także szkolenia  dla osób samodzielnie prowadzących praktykę lekarską i rozliczających się z NFZ we własnym zakresie.

 

Jesteśmy firmą, która od 8 lat wdraża systemy informatyczne w placówkach medycznych i zarządza oprogramowaniem, oraz rozliczeniami z NFZ. Nasze doświadczenia i wiedzę od trzech lat przekazujemy także poprzez szkolenia. Nasi klienci, to jednostki medyczne posiadające nawet kilkadziesiąt tysięcy deklaracji POZ i setki wizyt pacjentów dziennie. Wspieramy naszych klientów w ich codziennej pracy i pomagamy rozwiązać problemy. 

 

Dzięki naszej pracy, systemy informatyczne naszych Klientów działają bez przerwy a rozliczenia z NFZ wykonywane są płynnie i bez zbędnych opóźnień. Monitorujemy rozwój oprogramowania medycznego pod kątem zmian w prawodawstwie Ministerstwa Zdrowia i NFZ.

 

Nasze szkolenia nie są tylko teoretycznymi wykładami akademickimi. U nas szkolenie wygląda jak codzienna praca z systemem medycznym na twoim stanowisku pracy. Analizujemy praktyczne przykłady, które napotkacie Państwo w swojej pracy. Oprogramowanie szkoleniowe, to całkowicie pełnowartościowe oprogramowanie medyczne, które jest przygotowane do pracy, tak jak dla placówki medycznej.   

 

 

 

Rozliczenia_nfz

Rozliczenia NFZ

Szybkość zmian prawnych w tej dziedzinie sprawia, że nawet doświadczeni świadczeniodawcy mają problemy z dostosowaniem się do bieżących wymagań formalno-prawnych.

czytaj

Szkolenia

Szkolenia

Zakres szkoleń dotyczy wszystkich poziomów operacyjnych wykorzystania w pracy programów medycznych. Dla każdej docelowej grupy szkoleniowej opracowujemy indywidualne instrukcje.

czytaj

wdrożenia

Wdrożenia i serwis

Nasza oferta obejmuje wszystkie etapy przyszłej współpracy, od doradztwa, przez wdrożenie i szkolenie, aż do stałej opieki serwisowej i nadzoru nad rozliczeniami z NFZ. Posiadamy certyfikat Oracle.

czytaj