NASZA OFERTA

KS

 

Oferujemy przygotowanie infrastruktury technicznej i wdrożenia systemów medycznych Ks-Somed i Ks-PPS.

GO

NASZA OFERTA

NFZ

 

Proponujemy pełne prowadzenie i wsparcie w zakresie rozliczeń NFZ w programach Ks-Somed i Ks-pps.

GO

Header

INSTRUKCJE I PORADNIKI ROZLICZEŃ Z NFZ

Dla naszych Klientów opracowaliśmy instrukcje pracy z oprogramowaniem firmy KAMSOFT S.A. Szczególny nacisk w naszych opracowaniach kładziemy na opis metod rozliczeń z NFZ. Każdy zakres świadczeń medycznych, czy to POZ, czy AOS posiada swoją specyfikę realizacji kontraktu z Narodowym Funduszem Zdrowia.

 

 

Poradnik Ewidencja i Rozliczenia AOS z JGP w Ks-PPS

kup-teraz

 

 

pps_aos

Instrukcja ewidencji, oraz rozliczeń świadczeń z zakresu Ambulatoryjnej Opieki Specjalistycznej. Opis ewidencji procedur zachowawczych, oraz zabiegowych z wykorzystaniem mechanizmu  jednorodnych grup pacjentów - JGP. Wszystko w oparciu o najnowsze Zarządzenia Prezesa NFZ. Jak pracować w programie KS-PPS, aby efektywnie i szybko rozliczyć AOS w NFZ. Przygotowanie KS-PPS do pracy rejestracji i gabinetu lekarskiego. Generowanie raportów świadczeń ambulatoryjnych i szpitalnych. Obsługa portalu SZOI. Rachunki do NFZ. Wszystkie kroki potrzebne do rozliczenia się z NFZ, wraz z konkretnymi przykładami.

 

 

 

 

Cena egzemplarza wynosi 200 zł za wersję e-book w pdf
Wersja drukowana kosztuje 250,- zł

  


Poradnik POZ rozliczenia i ewidencja świadczeń w Ks-PPS.

 

 
POZ_ppsWszystko, co trzeba wiedzieć o ewidencji świadczeń i rozliczeniach POZ w KS-PPS. Na 76 stronach znajdziecie Państwo opis konfiguracji programu do rozliczeń, oraz szczegółowe opisy z przykładami jak wprowadzać wymagane umową świadczenia, na co zwrócić uwagę aby nasze raporty do NFZ zostały rozliczone. Jak obsługiwać system SZOI. Krok, po kroku prezentujemy metody tworzenia wszystkich wymaganych raportów: ZBPOZ, listy deklaracji, raporty wykonanych świadczeń ambulatoryjnych i szpitalnych. Które pozycje znajdą się w jakim raporcie? Jakie kody są wymagane i gdzie? Jak rozliczyć porady ChUK i cukrzycę? To wszystko a nawet więcej jest na stronach naszego poradnika!

 

 

 

Cena egzemplarza wynosi 100 zł za wersję e-book w pdf

Wersja drukowana kosztuje 150,- zł

 

Poradnik kontraktowanie umów NFZ.

AOS-konkurs

Od lat pomagamy naszym Klientom przygotować i wygrać postępowania konkursowe w NFZ. Najwięcej opracowanych przez nasz ofert dotyczy AOS. Czy Twój gabinet zabiegowy ma właściwe kody wykazane w zasobach SZOI ? A może nie jesteś pewien czy posiadasz w swojej placówce wszystkie wymagane urządzenia medyczne?

Łatwo o czymś zapomnieć, nasz poradnik pomoże Państwu sprawdzić wszystkie wymagania do kontraktowania świadczeń na 2014 rok.  Sprawdź już dziś, czy spełniasz wymagania NFZ !  Przygotuj samodzielnie SZOI i dokumentację do konkursu.

 

 

 

Cena egzemplarza wynosi 400 zł za wersję e-book w pdf
Wersja drukowana kosztuje 450,- zł

 

Poradnik SPO w warunkach domowych Ks-PPS

kup-teraz

 

 

SPO_KSPPS

Każdy zakres świadczeń medycznych, czy to POZ, czy AOS posiada swoją specyfikę realizacji kontraktu z Narodowym Funduszem Zdrowia. W tej instrukcji znajdziecie Państwo 50 stron ilustrowanych porad o rozliczeniach SPO w warunkach domowych. Jakie porady Państwa obowiązują i w jaki sposób należy je rejestrować w programie KS-PPS. Dokładnie prezentujemy także część związaną z obsługą systemu SZOI. Na przykładach wykonujemy wszystkie kolejne kroki, niezbędne do prawidłowego rozliczenia się z NFZ.

 

 

 

 

Cena egzemplarza wynosi 100 zł za wersję e-book w pdf

Wersja drukowana kosztuje 150,- zł

 

 Poradnik Stomatologia rozliczenia i ewidencja świadczeń w KS-Somed

ks-somed-stm

Stomatologia ogólna w pracy z systemem KS-Somed. Wykorzystanie pakietów usług w celu uproszczenia pracy. Organizacja rejestracji i gabinetu. Opis procedur z umowy wraz z wyjaśnieniem interpretacji i wymagań NFZ. Kolejne kroki, od zarejestrowania pacjenta i dodania do kolejki oczekujących, przez wykonanie zabiegu, do raportów i rachunków w NFZ. Wszystko z przykładami pracy w systemie Somed i SZOI NFZ.

 

 

 

 

Cena egzemplarza wynosi 200 zł za wersję e-book w pdf

Wersja drukowana kosztuje 250,- zł

 

Poradnik POZ rozliczenia i ewidencja świadczeń w Ks-Somed

poz-somed

Wszystko, co trzeba wiedzieć o ewidencji świadczeń i rozliczeniach POZ w KS-Somed.

Na 76 stronach znajdziecie Państwo opis konfiguracji programu do rozliczeń, oraz szczegółowe opisy z przykładami jak wprowadzać wymagane umową świadczenia, na co zwrócić uwagę aby nasze raporty do NFZ zostały rozliczone. Jak obsługiwać system SZOI. Krok, po kroku prezentujemy metody tworzenia wszystkich wymaganych raportów: ZBPOZ, listy deklaracji, raporty wykonanych świadczeń ambulatoryjnych i szpitalnych. Które pozycje znajdą się w jakim raporcie? Jakie kody są wymagane i gdzie? Jak rozliczyć porady ChUK i cukrzycę? To wszystko a nawet więcej jest na stronach naszego poradnika!

 

 

 

Cena egzemplarza wynosi 200 zł za wersję e-book w pdf

Wersja drukowana kosztuje 250,- zł

 

 

 

 

 

 

Rozliczenia_nfz

Rozliczenia NFZ

Szybkość zmian prawnych w tej dziedzinie sprawia, że nawet doświadczeni świadczeniodawcy mają problemy z dostosowaniem się do bieżących wymagań formalno-prawnych.

czytaj

Szkolenia

Szkolenia

Zakres szkoleń dotyczy wszystkich poziomów operacyjnych wykorzystania w pracy programów medycznych. Dla każdej docelowej grupy szkoleniowej opracowujemy indywidualne instrukcje.

czytaj

wdrożenia

Wdrożenia i serwis

Nasza oferta obejmuje wszystkie etapy przyszłej współpracy, od doradztwa, przez wdrożenie i szkolenie, aż do stałej opieki serwisowej i nadzoru nad rozliczeniami z NFZ. Posiadamy certyfikat Oracle.

czytaj