NASZA OFERTA

KS

 

Oferujemy przygotowanie infrastruktury technicznej i wdrożenia systemów medycznych Ks-Somed i Ks-PPS.

GO

NASZA OFERTA

NFZ

 

Proponujemy pełne prowadzenie i wsparcie w zakresie rozliczeń NFZ w programach Ks-Somed i Ks-pps.

GO

Header

wdrozeniaOferujemy Państwu przygotowanie infrastruktury technicznej i  wdrożenia systemów medycznych Ks-Somed i Ks-PPS.Nasza oferta obejmuje wszystkie etapy przyszłej współpracy, od doradztwa, przez wdrożenie i szkolenie, aż do stałej opieki serwisowej i nadzoru nad rozliczeniami z NFZ. Posiadamy certyfikację firmy Oracle, oraz praktykę w przygotowaniu  systemów informatycznych dla indywidualnych potrzeb naszych Klientów. Z sukcesem wdrożyliśmy system Ks-Somed w oparciu o technologię serwerową firmy Microsoft Windows Serwer 2008, system RDBMS Oracle z wykorzystaniem pracy terminalowej, który zapewnia integrację danych w placówkach działających w różnych lokalizacjach. Dzięki takiemu rozwiązaniu, przychodnia dysponuje scentralizowanym systemem obsługi zdarzeń medycznych i może zarządzać swoją działalnością z dowolnego miejsca na świecie. Oferujemy atrakcyjne warunki finansowe współpracy, jak leasing operacyjny, który pozwoli Państwu na korzystne zarządzanie procesem inwestycyjnym.

Rozliczenia_nfz

Rozliczenia NFZ

Szybkość zmian prawnych w tej dziedzinie sprawia, że nawet doświadczeni świadczeniodawcy mają problemy z dostosowaniem się do bieżących wymagań formalno-prawnych.

czytaj

Szkolenia

Szkolenia

Zakres szkoleń dotyczy wszystkich poziomów operacyjnych wykorzystania w pracy programów medycznych. Dla każdej docelowej grupy szkoleniowej opracowujemy indywidualne instrukcje.

czytaj

wdrożenia

Wdrożenia i serwis

Nasza oferta obejmuje wszystkie etapy przyszłej współpracy, od doradztwa, przez wdrożenie i szkolenie, aż do stałej opieki serwisowej i nadzoru nad rozliczeniami z NFZ. Posiadamy certyfikat Oracle.

czytaj