NASZA OFERTA

KS

 

Oferujemy przygotowanie infrastruktury technicznej i wdrożenia systemów medycznych Ks-Somed i Ks-PPS.

GO

NASZA OFERTA

NFZ

 

Proponujemy pełne prowadzenie i wsparcie w zakresie rozliczeń NFZ w programach Ks-Somed i Ks-pps.

GO

Header

KS-PPS, mimo że jest najprostszym rozwiązaniem, to nadal stanowi ciekawą alternatywę dla firm z sektora medycznego. Właściwe przeprowadzenie procesu wdrożenia tego oprogramowania, uwzględniające możliwość prowadzenia elektronicznej dokumentacji medycznej, drukowania recept i skierowań, stanowi kluczowy element, decydujący o późniejszej satysfakcji i komforcie pracy. Warto powierzyć to zadanie profesjonalistom, aby później móc poświęcić zaoszczędzony czas pacjentom. Również w niewielkim środowisku sieciowym KS-PPS to dobre rozwiązanie. Należy jednak pamiętać, że rozwijająca się placówka medyczna, może szybko być zmuszona do zmiany oprogramowania na bardziej wydajne rozwiązanie, takie jak KS-Somed. 

Rozliczenia_nfz

Rozliczenia NFZ

Szybkość zmian prawnych w tej dziedzinie sprawia, że nawet doświadczeni świadczeniodawcy mają problemy z dostosowaniem się do bieżących wymagań formalno-prawnych.

czytaj

Szkolenia

Szkolenia

Zakres szkoleń dotyczy wszystkich poziomów operacyjnych wykorzystania w pracy programów medycznych. Dla każdej docelowej grupy szkoleniowej opracowujemy indywidualne instrukcje.

czytaj

wdrożenia

Wdrożenia i serwis

Nasza oferta obejmuje wszystkie etapy przyszłej współpracy, od doradztwa, przez wdrożenie i szkolenie, aż do stałej opieki serwisowej i nadzoru nad rozliczeniami z NFZ. Posiadamy certyfikat Oracle.

czytaj