NASZA OFERTA

KS

 

Oferujemy przygotowanie infrastruktury technicznej i wdrożenia systemów medycznych Ks-Somed i Ks-PPS.

GO

NASZA OFERTA

NFZ

 

Proponujemy pełne prowadzenie i wsparcie w zakresie rozliczeń NFZ w programach Ks-Somed i Ks-pps.

GO

Header

KS-Somed to rozbudowany system wspomagający pracę przychodni. SysMed od 6 lat wdraża i serwisuje oprogramowanie firmy Kamsoft S.A.  Nasze doświadczenie w tej dziedzinie dotyczy zarówno prac dla klientów z kilkoma stanowiskami komputerowymi, jak również skomplikowanych wdrożeń w placówkach posiadających różne miejsca udzielania świadczeń medycznych. Jako niezależna firma możemy Państwu doradzić optymalne rozwiązania i wskazać istotne elementy procesu informatyzacji, które będą miały kluczowe znaczenie w przyszłości. Na Państwa życzenie występujemy, jako niezależny konsultant, dbając o najlepsze warunki wdrożenia i informatyzacji. Jednocześnie oferujemy przeprowadzenie wdrożenia systemu KS-Somed pod klucz. Od kontraktu z NFZ, przez wdrożenie, szkolenie i opiekę serwisowo-rozliczeniową.

Rozliczenia_nfz

Rozliczenia NFZ

Szybkość zmian prawnych w tej dziedzinie sprawia, że nawet doświadczeni świadczeniodawcy mają problemy z dostosowaniem się do bieżących wymagań formalno-prawnych.

czytaj

Szkolenia

Szkolenia

Zakres szkoleń dotyczy wszystkich poziomów operacyjnych wykorzystania w pracy programów medycznych. Dla każdej docelowej grupy szkoleniowej opracowujemy indywidualne instrukcje.

czytaj

wdrożenia

Wdrożenia i serwis

Nasza oferta obejmuje wszystkie etapy przyszłej współpracy, od doradztwa, przez wdrożenie i szkolenie, aż do stałej opieki serwisowej i nadzoru nad rozliczeniami z NFZ. Posiadamy certyfikat Oracle.

czytaj