NASZA OFERTA

KS

 

Oferujemy przygotowanie infrastruktury technicznej i wdrożenia systemów medycznych Ks-Somed i Ks-PPS.

GO

NASZA OFERTA

NFZ

 

Proponujemy pełne prowadzenie i wsparcie w zakresie rozliczeń NFZ w programach Ks-Somed i Ks-pps.

GO

Header

o-nasSysMed posiada wieloletnie doświadczenie w pracy z systemami dla medycyny Ks-Somed i Ks-PPS, uzyskane w bezpośredniej pracy dla producenta oprogramowania. Zapewniamy wsparcie informatyczne dla podmiotów związanych z działalnością medyczną i działających w oparciu o kontrakty z NFZ. Stale współpracujemy z lekarzami prowadzącymi Indywidualną Praktykę Lekarską. Administrujemy pracą serwerów i systemami baz danych. Jako jedna z niewielu firm na rynku oferujemy szkolenia dostosowane dla konkretnych dziedzin i specjalizacji medycznych. Nasze szkolenia i poradniki są skoncentrowane na obszary działalności naszych klientów. Stomatologia, specjalistyka, czy podstawowa opieka zdrowotna wymagają indywidualnego podejścia i znacznie różnią się swoją specyfiką pracy, oraz zakresem sprawozdawczości do NFZ. Na życzenie klienta jesteśmy w stanie przygotować tematykę szkoleniową obejmującą zagadnienia potrzebne do pracy określonych specjalistów na wybranych stanowiskach. Dotyczy to zarówno lekarzy, rejestracji, jak i administratorów systemów.

 

 

 

 

 

Rozliczenia_nfz

Rozliczenia NFZ

Szybkość zmian prawnych w tej dziedzinie sprawia, że nawet doświadczeni świadczeniodawcy mają problemy z dostosowaniem się do bieżących wymagań formalno-prawnych.

czytaj

Szkolenia

Szkolenia

Zakres szkoleń dotyczy wszystkich poziomów operacyjnych wykorzystania w pracy programów medycznych. Dla każdej docelowej grupy szkoleniowej opracowujemy indywidualne instrukcje.

czytaj

wdrożenia

Wdrożenia i serwis

Nasza oferta obejmuje wszystkie etapy przyszłej współpracy, od doradztwa, przez wdrożenie i szkolenie, aż do stałej opieki serwisowej i nadzoru nad rozliczeniami z NFZ. Posiadamy certyfikat Oracle.

czytaj